Darbo užmokesčio, darbo laiko ir personalo apskaitos programa

„STEKAS apskaitoje“ darbo užmokesčio programų rinkinį sudaro trys programos:

  • Darbo užmokesčio arba kitaip atlyginimų skaičiavimo programa
  • Personalo apskaitos programa
  • Darbo laiko apskaitos programa

„Darbo užmokesčio apskaitos“ programa

Darbo uzmokescio atlyginimu apskaitos Stekas apskaita programa

„Darbo užmokesčio apskaitos“ programa skirta organizacijos darbuotojų atlyginimo bei įvairių išskaitymų paskaičiavimui bei kuo pilnesnės informacijos pateikimui gautų rezultatų pagrindu. Suformuojamos deklaracijos VMI, „SoDrai“, Statistikos departamentui, įvairios pažymos.

Programos skirtos operacijoms, susijusioms su personalu, vesti ir apskaityti. Personalo, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaita, sujungta su „STEKAS apskaita“ – tai unikali programa, paremta ilgamete darbo su užsakovais patirtimi. Ne tik išsaugojusi savo galingą branduolį, tačiau ir papildyta naujomis galimybėmis, ji tapo dar greitesnė, aiškesnė ir patogesnė vartotojui. Operatyvus pasikeitusių įstatymų ir LR vyriausybės nutarimų įdiegimas ir kokybiškas aptarnavimas.

Plačiau…

„Personalo apskaitos“ programa

Personalo apskaitos programa Stekas apskaita

„Personalo apskaitos“ programa skirta tvarkyti visą su įmonės darbuotojais susijusią informaciją t.y. sudaryti darbo sutartis, apskaityti įvairaus tipo atostogas bei kitą informaciją. Visa informacija iš „Personalo apskaitos“ programos persikelia į „Darbo užmokesčio apskaitos“ programą.

Plačiau…

„Darbo laiko apskaitos“ programa

Darbo laiko apskaitos programa Stekas apskaita

„Darbo laiko apskaitos“ programa skirta tvarkyti ir spausdinti darbo laiko apskaitos žiniaraštį, kaupti informaciją apie darbuotojų faktiškai dirbtą laiką. Visa informacija iš Darbo laiko apskaitos“ programos automatiškai persikelia į „Darbo užmokesčio apskaitos“ programą.

Plačiau…

  • Privalumai
    • Sujungta su “STEKAS-apskaita”, bet gali veikti ir kaip atskira programa.
    • Pasikeitusių įstatymų ir vyriausybinių nutarimų įdiegimas, operatyvus ir kokybiškas aptarnavimas.
    • Duomenų surinkimas ir paruošimas VMI inspekcijai, SODRAI, Statistikos departamentui.
 
Apskaitos programos
customer-photo
5 / 5
Direktorė
UAB "Oriksas"
STEKO programa - lengvai valdoma, nesunkiai įsisavinama ir puiki priemonė dirbti tiek labai mažom, tiek didelėms įmonėm. Su šia programa dirbu jau 12 metų. Man patinka, kad programa yra lanksti, galima kurtis vartotojų ataskaitas patiems, daug ataskaitų galima išeksportuoti/importuoti. Puiki aptarnaujanti komanda. Iš didelio pasirinkimo kurdama savo įmonę pasirinkau STEKĄ. Tai buvo geriausias mano sprendimas nuosavo verslo pradžioje. Nuoširdžiai rekomenduoju.