Buhalterinės apskaitos programa pagal VAS

Buhalterinės apskaitos programa „STEKAS apskaita“ yra universalus įrankis, pritaikytas įvairios veiklos įmonių buhalterinei ir verslo apskaitai. Todėl šiandien ši programa yra viena iš buhalterinės apskaitos programų lyderių Lietuvoje, kuria naudojasi tūkstančiai įvairios paskirties ir dydžio įmonių – mūsų klientų. Tai – lengvai įsisavinama buhalterinės apskaitos programa, kurią naudojant galima pildyti pirminius buhalterinės apskaitos dokumentus ir gauti įvairias finansinių rodiklių ataskaitas, reikalingas įmonės ūkinei – finansinei veiklai atspindėti.

Buhalterinės apskaitos programa pagal verslo apskaitos standartus VAS paveikslėlis

Bendrasis žurnalas programoje yra vedamas automatiškai pildant pirminius dokumentus. Priklausomai nuo operacijos tipo, kompiuteris pats sukuria atitinkamą sąskaitų korespondenciją. Jums tik reikia nurodyti, ką perkate ar parduodate, kam mokate ar iš kur gaunate pinigus. Todėl su šia programa (atskirais jos moduliais ir funkcijomis) gali dirbti ir negilias apskaitos žinias turintys darbuotojai.

„STEKAS apskaita“ skirta ne tik buhalteriui, bet ir įmonės vadovams bei vadybininkams, nes operatyviai pateikia įvairią analitinę informaciją apie kasdieninę įmonės būklę (skolų, atsargų likučius ir t.t.). Tokios informacijos pateikimui negaištamas brangus buhalterio laikas, o jo profesinės žinios panaudojamos pagal tiesioginę paskirtį.

„STEKAS apskaita“ – labai lanksti ir universali programa. Jos parametrizavimo galimybės leidžia pritaikyti programą įvairaus tipo ir veiklos sričių įmonėms: paslaugų, prekybinėms, gamybinėms ir biudžetinėms. Lietuvos biudžetinėms įstaigoms yra sukurta speciali programos versija.

Personalo ir darbo užmokesčio apskaita, sujungta su „STEKAS apskaita“, – tai unikali programa, paremta ilgamete darbo su užsakovais patirtimi. Išsaugojusi ne tik savo galingą branduolį, tačiau ir papildyta naujomis galimybėmis, ji tapo dar greitesnė, aiškesnė ir patogesnė vartotojui. Automatinis pasikeitusių įstatymų ir vyriausybinių nutarimų įdiegimas, operatyvus ir kokybiškas aptarnavimas visada išlaiko šią programą tarp Lietuvos rinkos lyderių.

  • Privalumai
    • Lengvai įsisavinama buhalterinės apskaitos programa, kurios parametrizavimo galimybės leidžia pritaikyti programą įvairaus tipo ir veiklos sričių įmonėms.
    • Pildant pirminius dokumentus programoje, “Didžioji knyga” yra vedama automatiškai.
    • Priklausomai nuo operacijos tipo, programa pati sukuria atitinkamą sąskaitų korespondenciją.
    • Greitas informacijos įvedimas ir paieška, patogus klaidų suradimas ir koregavimas išskiria šią programą iš kitų programų tarpo.
 
Apskaitos programos
customer-photo
4 / 5
Vyriausioji buhalterė
UAB "Medrika"
Vienos mokymo įstaigos studentams teko pristatyti STEKO programą. Visi buvo nustebę, kad taip lengva ir paprasta, perprasti, išmokti, dirbti su šia programa. Pritariu jiems, jau daug metų dirbu su STEKO programa ir nekeisčiau jos į jokią kitą.. :)